دمپر فن
دمپر فن
_

انواع دمپر

_

دمپرها در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارند و وسایلی هستند که در مسیر جریان هوا نصب می شوند و توسط آن ها می توان مقدار جریان هوا را کم، زیاد ویا قطع کرد و یا تغییر مسیر داد. در طراحی یک سیستم تهویه که دارای انشعابات مختلفی می باشد ، جهت توزیع هوا در بین کانال ها و انشعابات می توان از دمپرهای تنظیم هوا استفاده نمود

مشخصات فنی

لطفا جهت مشاهده مشخصات فنی به کاتالوگ فن در بخش دانلود و یا به کاتالوگ دمپرها مراجعه نمایید.

دانلودگالری
دمپر فن
دمپر ثقلی جهت فن های هوای تازه
دمپر ثقلی
دمپر دستی
توضیحات

دمپر ثقلی (Gravity Damper) :

دمپر وزنی که با روشن شدن فن به صورت خودکار باز می شود و به منظور جلوگیری از ورود هوای سرد یا گرم بیرون (و پرندگان و سایر حیوانات) استفاده می شود ، این نوع دمپرها در خروجی اگزاست فن ها نصب می گردد. قاب این دمپر از جنس گالوانیزه و پره ها از جنس آلومینیوم ساخته می شوند . افت فشار این دمپرها در حدود 50 Pa در نظر گرفته می شود .

دمپر دستی (Manual Damper) :

دمپرهای دستی به وسیله یک دسته در بیرون از کانال (مجرا) می چرخند .این دمپرها جهت تنظیم سرعت هوا یا ظرفیت تخلیه فن ها استفاده میشود . جنس بدنه و پره های این دمپر از گالوانیزه می باشد و نصب موتور دمپر بر روی آن امکان پذیر می باشد .

دمپر موتوری (Motorized Damper F300) :

در سیستم تهویه پارکینگ در هر طبقه و برای هر انشعاب یک دمپر موتوری ضد حریق قرارداده می شود که این دمپرها در زمان حریق با فرمان گرفتن از تابلو فرمان بسته یا باز می شوند .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!