_

سنسور مونوکسید کربن

_

سنسور مونوکسید کربن برند SENSE ( سنس) محصول کشور ترکیه بوده و برای هر سنسور مونوکسید کربن سه سطح آلارم براساس استاندارد EN61326-1 تعریف می گردد. در زمان آتش سوزی و تشخیص دود در محیط پارکینگ توسط حسگرها، کل سیستم با توجه به مدت زمان مشخص شده با توجه به هندسه ساختمان خاموش می شود تا مانع خروج حاضران در پارکینگ نشود. پس از این زمان تمام ادوات سیستم با توجه به میزان PPM مونوکسید کربن که در محدوده   0-300 PPMقابل برنامه ریزیست با توجه به میان نرخ تهویه شروع به کار خواهند کرد.

در زمانی که مقدار تهویه براساس کنترل مونوکسید کربن انجام میشود، برنامه ریزی سیستم به صورتی خواهد بود که محیط پارکینگ به زون های مختلف تفکیک شود و سیستم به گونه ای عمل میکند که تنها یک زون آلوده به دود شده و سایر زون ها تمیز باقی بمانند و دستور العمل ها برای کاهش توان مصرفی دمنده ها اجازه میدهد نرخ تهویه تغییریا کاهش یابد. بدین صورت که توسط یک سامانه پایش که به صورت شبکه با تجهیزات مکانیکی خروجی در ارتباط است این امکان مهیا می گردد که بطور پیوسته CO را کنترل و توسط این سامانه هشدار دهنده تمرکز آن را هدایت کنیم .

مشخصات فنی

لطفا جهت مشاهده مشخصات فنی به کاتالوگ سنسور مراجعه نمایید.

دانلودگالری
توضیحات

ساحت تحت پوشش هر سنسور مونوکسید کربن 700 متر مربع می باشد که هر دتکتور می تواند شعاع 15 متر را پوشش دهد. سنسورهای مونوکسید کربن دارای انواع خاصی از نوع ولتاژی( 10-0 ولت) و جریانی (20-4 میلی آمپر) می باشد که باید با توجه به هندسه ساختمان و شرایط مورد نیاز پروژه در خصوص اتصال به صورت های ( MODBUS, RELAY ,PID OUT , LCD) مورد استفاده قرار میگیرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!